login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Poszukiwania miłości Bezpieczne randki Błędy na randkach Oszustwa internetowe Randki z internetu
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Czytelnia Poszukiwania miłości Znajdź miłość w internecie
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Znajdź miłość w internecie

"Miłość w Internecie" to hasło, które coraz częściej gości w polu wyszukiwań Google, Bing itd. Strony matrymonialne oraz inne witryny internetowe zawierające profile randkowe i służące do poszukiwania partnerów mogą być świetną zabawą lub sposobem na znalezienie miłości. Warunkiem sukcesu jest jednak kilka czynników, których uwzględnienie w naszych poszukiwaniach miłości pozwoli na uniknięcie nieporozumień i rozczarowań.

randki internetowe

Randki internetowe

Randki internetowe są bardzo popularną metodą zawierania nowych znajomości i szukania randki. Jeden ze znajomych zapytał mnie ostatnio: "Jak inaczej masz zamiar poznać kogoś nowego jeśli nie przez internet?" Rzeczywiście, w poszukiwaniu miłości, internetowe strony matrymonialne coraz częściej wydaje się być jedyną opcją dla singli zamieszczających tam swoje profile randkowe. I to już nie jest domeną jedynie mężczyzn, ponieważ coraz częściej zdarza się taka sytuacja, że to pani szuka pana na jednym z portali dla singli.

Wiemy już, że randki internetowe stają się regułą, a nie wyjątkiem. Coraz więcej ludzi szukających "randki dla samotnych" buduje udane relacje po nawiązaniu znajomości w internecie przez strony matrymonialne - i nie boją się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Nie sposób jednak przeszukując profile randkowe i gąszcz szczęśliwych związków nie znaleźć przypadków oszustw i rozczarowań.

Co powinniśmy wiedzieć przed rozpoczęciem poszukiwań?

 - 94% par wierzy w miłość w internecie - poznały się one przez strony matrymonialne i nadal się spotykają, ale jedynie po tym, kiedy spędziły wiele czasu na poznawaniu siebie online przed spotkaniem w realnym świecie,

 - Związki rozpoczęte od internetowej "randki dla samotnych" trwają z reguły 6 miesięcy dłużej niż zawarte po przypadkowym spotkaniu np. w barze,

 - Mężczyźni są z reguły bardziej zaangażowani w miłość w internecie i bardziej zależni od swoich e-partnerów niż kobiety, dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że łatwiej im wyrażać szczerze poglądy i emocje w formie pisemnej (kobiety lepiej radzą sobie w wyrażaniu emocji przy osobistych kontaktach),

 - Znajomość online rzadko wymaga obecności kamer internetowych, przyszłe pary wolą przeglądać swoje profile randkowe, bazować na wysyłaniu wiadomości i rozmowach telefonicznych.

Warto zapamiętać aby: Przed pierwszym spotkaniem nawiązać kontakt telefoniczny, ostrożnie odnosić się do wszelkich próśb dotyczących udzielania pożyczek, poręczeń czy jakichkolwiek transferów majątkowych, pierwsze spotkanie zorganizować w miarę możliwości w miejscu o publicznym charakterze bądź gronie przyjaciół.

Pamiętajmy, że internetowe portale randkowe są jednym z forów nawiązywania nowych znajomości, przy zachowaniu zdroworozsądkowych reguł bezpieczeństwa nie mniej skutecznym niż bardziej tradycyjne metody. Statystycznie rzecz ujmując miłość w Internecie i randki internetowe są organizowane za pośrednictwem informacyjnie rozbudowanych i często zawierających sporządzone przez specjalistów testy doboru partnerskiego portali są dużo bardziej efektywną metoda zawierania znajomości stanowiących fundamenty przyszłych związków niż przygodne kontakty nawiązane w barze częstokroć po spożyciu upiększających rzeczywistość specyfików. Polecamy wybrać własciwy portal dla siebie w oparciu o rankingu z Raportu Kupidyna - portale matrymonialne - dla osób szukających znajomości na dłużej, portale randkowe dla osób szukających miłości tu i teraz.

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij