login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Regulamin
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Regulamin

Regulamin świadczenia usług „Raport Kupidyna”


§ 1.Postanowienia wstępne

 

 1. Przedmiotowy Regulamin świadczenia usługi „Raport Kupidyna” (zwany dalej: Regulaminem), stworzony został na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami) przez  firmę Internet Art s.c. z siedzibą w Warszawie.
 2. Podmiotem świadczącym opisane w Regulaminie usługi drogą elektroniczną jest spółka Internet Art s.c. z siedzibą przy ul. Siedmiogrodzka 20, w Warszawie 01-232 zwana dalej: Usługodawcą.
 3. Podmiotem korzystającym z usługi świadczonej drogą elektroniczną na podstawie przedmiotowego Regulaminu może być wyłącznie osoba fizyczna, pełnoletnia, tj. taka, która ukończyła lat 18, zwana dalej: Użytkownikiem. 
 4. Rejestracja Użytkownika w Serwisie, o którym mowa w § 2 ust. 1 Regulaminu, równoznaczna jest z akceptacją warunków niniejszego Regulaminu i nakłada na Użytkownika obowiązek przestrzegania zasad w tym Regulaminie określonych.

 

   § 2. Przedmiot usługi świadczonej drogą elektroniczną

 

 1. Usługodawca świadczy usługę dostępu do internetowego Serwisu o nazwie „Raport Kupidyna”, zwanego dalej: Serwisem, dostępnym pod adresem internetowym  http://www.RaportKupidyna.pl, będącą usługą świadczoną drogą elektroniczną, w rozumieniu ustawy, o której mowa w § 1 ust. 1 Regulaminu, zwaną dalej: Usługą.
 2. Serwis to produkt stanowiący własność intelektualną Usługodawcy, umożliwiający Użytkownikom:
  a)  zapoznanie się z treściami publikowanymi na stronie raportkupidyna.pl
  b)  rejestrację i skorzystanie z możliwości udziału w forum i publikowaniu wypowiedzi na temat serwisów dla singli.
 3. Udział w Serwisie i skorzystanie z Usługi jest dobrowolne.

 

   § 3. Dostęp do Usługi i Warunki techniczne korzystania z Usługi

 1. Wejście do Serwisu, umożliwiające Użytkownikowi korzystanie z Usługi następuje po każdorazowym załogowaniu się do tego Serwisu na uprzednio założone przez Użytkownika konto, przy wykorzystaniu nazwy Użytkownika (email i login) i hasła. Użytkownik winien dochować należytej staranności w celu zapisania (zapamiętania) zarówno nazwy Użytkownika, jak i hasła, przy czym informacje o tych danych nie powinny być dostępne dla osób trzecich, aby uniemożliwić im nieuprawniony dostęp do Usługi.
 2. Pierwsze logowanie do Serwisu wymaga przeprowadzenia procedury rejestracyjnej, zakończonej skutecznym założeniem konta.
 3. Procedura rejestracji i aktywacji konta przebiega stopniowo za pośrednictwem skrzynki e-mail i stron Serwisu, przy aktywnym udziale Użytkownika. Użytkownik wybiera dowolne hasło i login.
 4. Użytkownik podając swój adres e-mail wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej od Serwisu, informacji dotyczących obecnych i przyszłych usług Serwisie i informacji o bieżącej jego dzialalności.
 5. Rejestracja dokonywana jest w następującej sekwencji: Użytkownik podaje swój adres email, login, hasło do konta, akceptuje Regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie przez Serwis jego danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych. W otrzymanym zwrotnie emailu klika na link do Serwisu weryfikując tym samym swój adres email. Za pomocą tej czynności jego konto będzie automatycznie aktywowane.
 6. Logowanie do Serwisu dokonywane jest poprzez okno „Logowanie” i następuje poprzez podanie:
  - w polu Nazwa Użytkownika: nazwy Użytkownika
  - w polu Hasło: hasła
  a następnie po zatwierdzeniu przyciskiem Zaloguj się
 7. Załogowanie do Serwisu umożliwia swobodne korzystanie z zawartości Serwisu.
 8. W przypadku, gdy Użytkownik zapomni swojego hasła lub loginu, możliwe jest ich przypomnienie przez Serwis, poprzez wykorzystanie funkcji zapomniałem hasła na stronie głównej Serwisu.
 9. Osoba, która nie dokona ostatecznej aktywacji konta zakładanego podczas rejestracji zgodnie z procedurą, może zostać pozbawiona możliwości aktywacji konta, jeżeli ostateczna aktywacja konta nie zostanie dokonana w okresie pięciu dni od otrzymania wiadomości e-mail z informacjami o kolejnych krokach niezbędnych do skutecznego założenia konta.
 10. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto w Serwisie. Niedozwolone jest udostępnianie przez Użytkownika danych umożliwiających zalogowanie się na konta podmiotom trzecim. Cesja praw do konta na podmiot trzeci jest wyłączona i nie będzie uznana przez Usługodawcę.
 11. Warunkiem rejestracji do Serwisu, założenia konta oraz korzystania z Serwisu jest :
  - dostęp Użytkownika do Internetu,
  - posiadanie indywidualnego konta poczty elektronicznej e-mail,
  - posiadanie przeglądarki internetowej Internet Explorer w wersji 5.5 lub wyższej albo innej kompatybilnej przeglądarki,
  - akceptacja przez przeglądarkę internetową plików "cookies", które zawierają informacje zapisywane przez serwer Serwisu na komputerze Użytkowników i które serwer może odczytać w celu identyfikacji ponownego połączenia z tego komputera; brak akceptacji plików "cookies" powoduje niemożność korzystania z Serwisu.         

      § 4. Odpłatność za Usługę.

 Umowa na świadczenie usług drogą elektroniczną

 

 1. Usługodawca ma prawo wprowadzić do Serwisu usługi płatne jak: poradnictwo psychologiczne, coaching Użytkowników, organizację eventów, imprez, zorganizowanych wspólnych wyjazdów Użytkowników, sprzedaż płyt i książek oraz kart członkowskich Klubu Kupidyna. O odpłatności danej usługi, cenie i warunkach jej świadczenia Usługodawca zawsze będzie informował na łamach Serwisu w odpowiednich do tego miejscach ze względu na umieszczenie lub dostęp do danej usługi w Serwisie albo w miejscu, w którym możliwe jest jej zamówienie oraz za pomocą wysyłki listów email do Użytkowników informujących o nowej usłudze lub współpracy na korzystnych dla Użytkowników RaportKupidyna.pl warunkach z jednym z partnerów handlowych Serwisu.
 2. Koszty poszczególnych usług, ich zakres i dostępne formy płatności są dodatkowo – niezależnie od informacji zamieszczonych w niniejszym Regulaminie - wyjaśniane na stronie Serwisu przed każdorazową próbą skorzystania z nich. Po zakończeniu procesu płatności, Użytkownik otrzymuje automatycznie, po zalogowaniu się w Serwisie, dostęp do płatnych usług, które opłacił. W przypadku trudności z przyporządkowaniem płatności klienta do usługi lub zwrotu wpłaty Użytkownikowi, Użytkownik zostanie obciążony kosztami manipulacyjnymi transakcji zwrotnej w wysokości co najmniej 15,00 zł.
 3. W momencie wykupienia dostępu do usługi, o której mowa w ust. 1, tj. w chwili uznania rachunku bankowego Usługodawcy, zawarta zostaje umowa świadczenia usług drogą elektroniczną.
 4. Wykupienie dostępu do usługi, o której mowa w ust. 1 uprawnia do korzystania z niej przez okres wskazany w wykupionej usłudze. Okres ten liczony jest od daty pierwszego zalogowania do Serwisu po opłaceniu usługi. Użytkownik nie ma możliwości "zawieszenia" opłaconej usługi.
 5. Użytkownik, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2000, Nr 22, poz. 271 z późn. zmianami), w związku z zawarciem na odległość umowy, o której mowa w ust. 2, może od niej odstąpić w terminie 10 dni bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, pod warunkiem jednak, że nie rozpoczął korzystania z usługi. Za moment rozpoczęcia świadczenia usługi uznaje się chwilę zalogowania się przez Użytkownika do Serwisu.
 6. W razie naruszenia przez Użytkownika postanowień Regulaminu, Usługodawca może rozwiązać umowę z Użytkownikiem, bez wypowiedzenia, ze skutkiem natychmiastowym. Rozwiązanie umowy staje się skuteczne z chwilą złożenia Użytkownikowi oświadczenia w tym zakresie i objawia się  dla Użytkownika zablokowaniem konta w Serwisie.
 7. Rozwiązanie umowy nie ogranicza uprawnień Usługodawcy do dochodzenia stosownego odszkodowania i/lub roszczeń związanych z naruszeniem praw autorskich. 
 8. Za równoznaczne z rozwiązaniem przez Użytkownika umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną traktowane będzie samodzielne, dokonanie przez Użytkownika skasowanie profilu z Serwisu.
 9. W razie rozwiązania umowy przez Użytkownika lub przez Usługodawcę (w trybie sankcyjnym) Użytkownik nie ma prawa żądać zwrotu wcześniej uiszczonych opłat za korzystanie z Usług, które opłacił.

§ 5. Odpowiedzialność Usługodawcy

 1. Usługodawca dołoży wszelkich starań do poprawnej analizy treści publikowanych na łamach Serwisu w zakresie raportów, porównań i podsumowań i rankingów portali dla singli i ich kompletności, aktualności i prawdziwości i innych informacji niezbędnych do przeprowadzenia rankingu i przedstawienia oferty danego portalu na stronie RaportKupidyna.pl. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za omyłki i nieporozumienia lub szkody wynikłe wskutek błędnej, niepełnej lub niezgodnej ze stanowiskiem danej firmy, interpretacji informacji uzyskanych w danej witrynie. RaportKupidyna.pl podejmuje stałe działania mające na celu posiadanie aktualnych informacji o ofercie handlowej sprzedawców usług. W związku z powyższym informacje zawarte w portalu RaportKupidyna.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. 
 2. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, błędy w pisowni, braki, inne błędy i nieaktualność, nieścisłość ani brak wiarygodności jakichkolwiek rad, opinii, oświadczeń i nieautentyczność informacji zawartych na stronie www.RaportKupidyna.pl.
 3. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści docelowe linków i reklam publikowanych w Serwisie, gdyż nie ma wpływu na ich zawartość.
 4. Serwis Raport Kupidyna nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody cywilne, moralne lub materialne, mogące wynikać z posłużenia się informacją zawartą w serwisie.
 5. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przekazywane lub publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników na Forum i w ocenach serwisów, w szczególności za prawdziwość i rzetelność ocen portali podanych przez Użytkowników.
 6. Usługodawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem RaportuKupidyna.pl, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji w zakresie zarządzania finansami, ochrony zdrowia, wychowania i edukacji dzieci, form spędzania wolnego czasu i wszelkich innych aspektów aktywności życiowej.
 7. Usługodawca, jako administrator Serwisu, dołoży wszelkich starań, aby Serwis oraz wszystkie usługi udostępniane za jego pośrednictwem działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń. Usługodawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zakłócenia w funkcjonowaniu Serwisu spowodowane usterką techniczną, siłą wyższą, niedozwoloną ingerencją Użytkowników lub osób trzecich albo awariami, za które odpowiedzialni są operatorzy sieci teleinformatycznych.
 8. Wszelkie dane, w tym dane osobowe Użytkowników, przetwarzane przez Serwis zostały zabezpieczone przed nieuprawnioną ingerencją osób trzecich. Usługodawca nie ponosi jednakże odpowiedzialności za ewentualne kradzieże danych z bazy danych Serwisu, nieuprawnioną modyfikację takich danych, ich usunięcie lub nieuprawnione rozpowszechnienie dokonane przez osoby trzecie, łamiące prawo. O każdym tego typu naruszeniu prawa Usługodawca poinformuje odpowiednie organy ścigania.
 9. Użytkownicy przyjmują do wiadomości, że pliki "cookies", przy wykorzystaniu nieprawidłowej konfiguracji przeglądarki internetowej, mogą zostać odczytane nie tylko przez serwer internetowy Serwisu, lecz także przez inne urządzenia, serwery i osoby działające w sieci Internet.
 10. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych zawartych w Serwisie, spowodowanych awarią sprzętu, dysfunkcją sieci teleinformatycznych, działaniem osób trzecich lub siły wyższej.
 11. Usługodawca nie bierze żadnej odpowiedzialności za korzystanie z Serwisu przez nieuprawnione osoby trzecie, na szkodę Użytkownika.

 

§ 6. Prawa i obowiązki Usługodawcy

 

 1. Usługodawca gwarantuje dostęp do Usługi w czasie i na zasadach określonych Regulaminem, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, z wyjątkiem:
  - okresów wynikających z ograniczeń w dostępie narzuconych przez operatorów sieci z których korzysta Usługodawca lub Użytkownik,
  - okresów awarii, będących skutkiem działań / zaniechania działania podmiotów osób trzecich, za które Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności  (np. awaria sieci energetycznej),
  - okresów konserwacji sprzętu i oprogramowania
 2. Usługodawca zastrzega sobie prawo do czasowego - całkowitego lub częściowego wyłączenia funkcjonowania Serwisu w celu jego ulepszenia, naprawy, dodawania nowych usług lub przeprowadzania konserwacji, bez konieczności wcześniejszego uprzedzania o tym fakcie Użytkowników.
 3. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu, o ile niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązań jest spowodowane okolicznościami, na które Usługodawca nie miał wpływu, mimo zachowania należytej staranności (siła wyższa). W przypadku wystąpienia siły wyższej wykonanie Usługi zostanie zawieszone na okres równy okresowi działania siły wyższej.
 4. Wszelkie usługi Serwisu mogą być zmieniane przez Usługodawcę co do ich treści i zakresu, dodawane lub odejmowane, a także czasowo zawieszane lub dostęp do nich może być ograniczany lub poszerzany, według swobodnej decyzji Usługodawcy, bez możliwości wnoszenia sprzeciwu w tym zakresie. Użytkownicy, którzy opłacili daną usługę, będą mogli korzystać z niej w znanym im zakresie do czasu upłynięcia ich abonamentu.
 5. Usługodawca ma prawo blokować lub usuwać konta Użytkowników z Serwisu, uniemożliwiając lub ograniczając w ten sposób dostęp do poszczególnych lub wszystkich usług i zasobów Serwisu, jeżeli Użytkownik dopuści się łamania Regulaminu, powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego lub działa na szkodę innych Użytkowników, uzasadnionego interesu Usługodawcy albo podmiotów trzecich lub Administrator uzna jego informacje za niestosowne lub godzące w dobre imię Serwisu. W takich przypadkach Usługodawca ma prawo obciążyć Użytkownika karą w wysokości 500 PLN.
 6. Usługodawca nie zwraca środków pieniężnych wniesionych tytułem opłat za korzystanie z usług Serwisu, jeżeli podstawy żądania zwrotu nie wynikają z nienależytego wykonania obowiązków Usługodawcy lub podmiotów z nim kooperujących.
 7. Usługodawca zastrzega sobie prawo do stosowania stałych lub czasowych bonifikat lub promocji w zakresie odpłatności lub stawek opłat za poszczególne lub wszystkie usługi Serwisu.
 8. Usługodawca zastrzega sobie w każdym przypadku prawo do zmiany i usuwania wpisów Użytkowników w Serwisie, jeżeli uzna je za niestosowne, nieadekwatne, szkodliwe lub obraźliwe.

 

§ 7. Prawa i obowiązki Użytkowników

 

 1. Każdy Użytkownik obowiązany jest znać treść Regulaminu i przestrzegać wszystkich zasad w nim określonych.
 2. Użytkownik nie ma prawa zamieszczać w Serwisie treści:
  a. niezgodnych z prawem (bezprawnych), w tym propagujących alkohol lub środki odurzające lub narkotyki
  b. nawołujących do dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, obrażające inne narodowości, religie i rasy ludzkie w tym nawołują do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych lub ze względu na bezwyznaniowośc
  c. o charakterze wulgarnym, obraźliwym, nieprzyzwoitym lub w inny sposób kontrowersyjnych, a także powszechnie uznanych za niecenzuralne, 
  d. naruszających dobra osobiste lub prawa podmiotowe innych osób lub podmiotów, w tym obrażające osoby publiczne
  e. wypełniających znamiona czynu karalnego,
  f. naruszających prawa innych osób,
  g. zawierających treści promujące, zachęcające lub oferujące instrukcje dotyczące działalności niezgodnej z prawem.
 3. Korzystanie przez Użytkownika z Usługi następuje w sposób uniemożliwiający dostęp osób nieuprawnionych do treści przekazu składającego się na tę usługę, w szczególności przy wykorzystaniu technik kryptograficznych odpowiednich dla właściwości świadczonej Usługi. Nie wyłącza to jednak w pełni zagrożenia bezprawnego zapoznania się z danymi Użytkowników przez podmioty nieupoważnione (np. hakerów).
 4. Użytkownikowi nie wolno zakładać i utrzymywać w Serwisie więcej niż jednego własnego profilu. Ujawnienie nieprawdziwości tych danych lub faktu kilku tożsamości - kilku profilów, rodzić będzie skutki cywilno-prawne i będzie skutkowało usunięciem Użytkownika z bazy Serwisu. W takim wypadku Serwis zachowuje prawo zachowania opłat wpłaconych przez Użytkownika.
 5. Użytkownik zobowiązuje się, że nie będzie wykorzystywał Serwisu do celów komercyjnych w tym zamieszczał linkow do stron internetowych i serwisów
 6. Użytkownik nie ma prawa podejmować żadnych działań, które polegałyby na szkodzeniu wizerunkowi Serwisu i jego Użytkowników albo, które naruszałyby dobre imię Serwisu lub innych Użytkowników.
 7. Użytkownik zobowiązuje się, że nie będzie szkodliwie, bezprawnie lub wbrew woli innego Użytkownika wykorzystywał Serwisu, a w szczególności, że:
  a)  nie będzie rozpowszechniał za jego pośrednictwem informacji niezgodnych z prawem, w tym nie będzie umieszczał zdjęć ani treści pornograficznych lub obscenicznych, 
  b)  nie będzie nikogo obrażał, poniżał lub lżył,
  c)  nie będzie molestował, szykanował, nękał, niepokoił innych Użytkowników ani w żaden inny szkodliwy sposób wykorzystywał danych Użytkowników, z którymi wszedł w kontakt,
  d) nie będzie rozpowszechniał wirusów komputerowych ani innych szkodliwych programów,
  e) nie będzie rozpowszechniał danych chronionych prawem autorskim, chyba, że posiada w tym celu odpowiednie zezwolenia,
  f) nie będzie wykorzystywał Serwisu niezgodnie z jego przeznaczeniem i w jakikolwiek sposób utrudniał kontaktu innych Użytkowników z innymi Użytkownikami lub Usługodawcą,
  g) nie będzie używał danych zawartych w korespondencji innych Użytkowników w celach komercyjnych np. w celu sprzedaży lub reklamy jakichkolwiek dóbr lub usług,
  h) nie będzie wysyłał jednakowych wiadomośći typu spami, nakłaniał do głosowanie na jeden portal, lub wzywał do bojkotu, wspierał lub pomagał sobie lub jakiejkolwiek innej osobie lub portalowi za pomocą szerzenia wirusów, wiadomości typu spam i programów mogących zakłócić prace Serwisu jak również komputerów innych Użytkowników, 
  i) w swoich postach w Serwisie nie będzie używał do opisania siebie nazwisk, imion, telefonów, faksów, adresów stron internetowych, numerów komunikatorów, adresów e-mail, o ile inny Użytkownik o to wyraźnie nie poprosi w korespondencji.
  j) nie będzie manifestował swoich poglądów politycznych, ustrojowych lub społecznych.
 8. Każdy Użytkownik ma obowiązek zawiadomienia Usługodawcy o dostrzeżonych naruszeniach Regulaminu przez innych Użytkowników.
 9. Każdy Użytkownik może w dowolnej chwili zrezygnować z udziału w Serwisie poprzez samodzielne usunięcie swojego profilu za pomocą funkcji „Skasuj profil” oraz zażądać od Usługodawcy usunięcia jego danych ze wszystkich baz danych – korzystając z funkcji „Kontakt”. Powyższe skutkować będzie usunięciem wszelkich informacji i danych o Użytkowniku z wszelkich miejsc w Serwisie, jak i z serwera (serwerów), na którym przechowywane są jego dane, z tym zastrzeżeniem, że Usługodawca może zachować dane Użytkownika, w takim zakresie i przez taki okres czasu, w jakim jest to prawem dozwolone, w celu ostatecznego wywiązania się ze zobowiązań powstałych między Użytkownikiem a Usługodawcą w związku z udziałem Użytkownika w Serwisie.

 

§ 8. Ochrona danych osobowych Użytkowników

 

 1. Rejestracja Użytkownika do Serwisu i podanie przez niego danych osobowych (tj. Adres e-mail) jest równoznaczna z wyrażeniem przez niego zgody na przetwarzanie tych danych przez Usługodawcę dla celów Serwisu i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie oraz w celu wysyłki mailingów typu Newsletter od Serwisu.
 2. Usługodawca zapewnia, iż dane osobowe, o których mowa w ust. 1, przetwarzane będą wyłącznie dla celów realizacji Usługi. Dane te nie będą udostępniane innym podmiotom trzecim, chyba, że obowiązek taki wynikać będzie z obowiązujących przepisów prawa lub decyzji upoważnionego organu administracji albo orzeczenia sądu.
 3. Administratorem zbioru danych osobowych Użytkownika jest Usługodawca.
 4. W przypadkach i na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami), Użytkownik ma prawo żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, a także ma prawo wniesienia pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych osobowych. Użytkownik może samodzielnie dokonywać zmian swoich danych w zakładce pod nazwą Ustawienia.

§ 9. Własność intelektualna Usługodawcy

 

 1. Serwis www o nazwie www.Raport Kupidyna.pl jest własnością Usługodawcy. Baza danych Serwisu, oprogramowanie Serwisu umożliwiające korzystanie z Usługi „Raport Kupidyna” oraz wszelkie inne elementy dostępne w Serwisie o cechach utworu i pochodzące od Usługodawcy, są jego wyłączną własnością intelektualną.
 2. Użytkownik może wykorzystywać Serwis i dane w nim zawarte wyłącznie w granicach określonych przez Regulamin – na własne potrzeby. W konsekwencji Użytkownik nie ma w szczególności prawa do:
  - tłumaczenia, przystosowywania, zmian układu lub dokonywania jakichkolwiek innych zmian w oprogramowaniu Serwisu Usługodawcy,
  - rozpowszechniania, powielania, kopiowania, wykorzystywania w całości lub części  informacji pobranych z serwera i Serwisu, w tym w szczególności na zasadach użyczenia, najmu, dzierżawy lub sprzedaży,
  - udostępniania dostępu do Serwisu oraz zawartej na nim bazy danych osobom trzecim, w tym do udostępniania hasła osobom trzecim,
  - dekompilacji, deasemblacji lub innego uzyskiwania informacji o wewnętrznej strukturze lub zasadach działania oprogramowania na serwerze Usługodawcy,
  -  nieuprawnionego pobierania, zmieniania lub usuwania danych zawartych w Serwisie (lub na serwerze Usługodawcy),
  - utrwalania i zwielokrotniania danych pobranych legalnie z Serwisu lub serwera Usługodawcy, za wyjątkiem sporządzania wydruków wyłącznie na własne potrzeby.
 3. Każde naruszenie praw autorskich Usługodawcy przez Użytkownika spowoduje odpowiedzialność cywilną i/lub karną z tego tytułu, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia  4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 24, poz. 83 ze zmianami).

§ 10. Koszty Użytkownika

 

 1. Koszty wynikające z posługiwania się przez Użytkownika środkami porozumiewania się na odległość celem skorzystania z Usługi ponosi Użytkownik, zgodnie z treścią umowy zawartej przez niego z podmiotem udostępniającym taki środek komunikowania się.

 

§ 11.  Reklamacje

 

 1. Użytkownik ma prawo składać reklamacje związane z wykonywaniem przez Usługodawcę Usługi.
 2. Składanie reklamacji odbywa się: 
  - drogą elektroniczną na adres e-mail Usługodawcy: info@RaportKupidyna.pl przez całą dobę
 3. Przedmiotem reklamacji może być zarzut wykonywania Usługi przez Usługodawcę niezgodnie z warunkami i zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie.
 4. Z zakresu reklamacji wyłączone są następujące wady, usterki i nieprawidłowości związane z korzystaniem z Usługi, a wynikające:
  - z błędów lub pomyłek oraz niestosownego zachowania Użytkownika (reklamacja nie zostanie uznana)
  - z nieprawidłowego funkcjonowania przeglądarki internetowej lub łącz telekomunikacyjnych, 
  - działalności podmiotów trzecich, za których działania Usługodawca nie odpowiada.
 5. Zgłoszenie reklamacyjne winno określać dane Użytkownika umożliwiające Usługodawcy zwrotny kontakt z Użytkownikiem oraz zwięzły opis zgłaszanych zastrzeżeń i uwag. Zgłoszenia nie spełniające powyższych wymogów nie będą uznane za reklamację i nie zostaną rozpoznane.
 6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni, chyba, że podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia. W takim przypadku Usługodawca zwróci się do Użytkownika z prośbą o odpowiednie uzupełnienie reklamacji; termin do rozpoznania reklamacji  liczony będzie od daty otrzymania stosownych uzupełnień od Użytkownika.
 7. W przypadku niemożności rozpatrzenia reklamacji w terminie określonym w ust. 6, Usługodawca informuje o tym Użytkownika, podając przyczynę przedłużenia terminu oraz przewidziany czas udzielenia odpowiedzi.

§ 12. Postanowienia końcowe

 

 1. Usługodawca zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w nieniejszym Regulaminie i cenniku usług płątnych bez wcześniejszego powiadamiania o tym emailem. Użytkownik jest zobowiązany do śledzienia zmian w Regulaminie i w przypadku niezgadzania się z nimi, skasowania swojego konta w Serwisie. Nie dotyczy to cen usług opłaconych z góry za dany okres.
 2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem będą miały zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 3. Niniejszy Regulamin dostępny jest nieodpłatnie na stronach www.Raport Kupidyna.pl.
 4.  Każdy Użytkownik ma prawo pobrać treść Regulaminu w formacie do wydruku ze strony Serwisu i zapisać go na własnym nośniku.
2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij