login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Metodologia Serwisy matrymonialne Serwisy randkowe Serwisy erotyczne Serwisy specjalistyczne Serwisy płatne Serwisy darmowe
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Rankingi
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Rankingi

Serwisy matrymonialne
Serwisy matrymonialne

Serwisy matrymonialne

są to serwisy, które mają na celu kojarzenie par za pomocą różnorakich metod doboru od profesjonalnych testów psychologicznych przez mniej złożone testy po psychozabawy aż do wyłącznie sprawdzenia wspólnych życiowych wartości, zainteresowań lub oczekiwań wobec partnera. Serwisy matrymonialne skierowane są przede wszystkim do osób, które szukają partnera na stałe, unikają przygodnych znajomości i nie szukają przelotnej przygody miłosnej. Raport Kupidyna do tej grupy zaliczył serwisy, których użytkownicy najczęściej cel znajomości deklarują: stały związek, cel matrymonialny.
Serwisy randkowe
Serwisy randkowe

Serwisy randkowe: 

głównym celem serwisów randkowych jest umożliwienie kontaktu osobom, które przypadły sobie do gustu na podstawie profilu i zdjęcia. Wyboru ofert każdy dokonuje samodzielnie na podstawie wyszukiwarki. Serwisy randkowe znaczenie różnią się jakością i kompletnością ofert oraz zakresem dostępnych kryteriów wyszukiwania. Serwisy te jednak nie oferują doradztwa ani innej metody automatycznego kojarzenia par  (jak np. test osobowościowy). Serwisy randkowe skierowane są do ludzi szukających partnera, by wspólnie umówić się na randkę, miło spędzić czas, poflirtować lub zawrzeć przycielską znajomość. Raport Kupidyna do grupy serwisów randkowych zaliczył także niektóre portale, których użytkownicy jako cel znajomości deklarują: seks lub sponsoring.
Serwisy erotyczne
Serwisy erotyczne

Serwisy erotyczne

serwisy erotyczne służą osobom, które szukają partnera do intymnych kontaktów. Serwisy te, podobnie jak serwisy randkowe i matrymonialne, umożliwiają użytkownikom kontakt. Serwisy erotyczne różnią się jednak mocno charakterem zamieszczonych zdjęć (często bardzo intymnych) oraz zakresem kryteriów do wyboru partnera, które mocno korespondują z celem zawieranych tu znajomości. Serwisy erotyczne skierowane są głównie do osób poszukujących nowych przygód erotycznych, sponsorów lub kochanków.
Serwisy ogłoszeniowe
Serwisy ogłoszeniowe

Serwisy ogłoszeniowe

serwisy ogłoszeniowe zawierają ogłoszenia towarzyskie i matrymonialne osób szukających partnera w rożnym celu. Serwisy ogłoszeniowe najczęściej nie posiadają funkcji wyszukiwania, więc ich wadą jest konieczność czytania wielu ogłoszeń, częstą zaletą zaś, że są to portale najczęściej bezpłatne. Sposób komunikacji między użytkownikami to głównie email lub telefon podany w ogłoszeniu. Serwisy ogłoszeniowe skierowane są przede wszystkim do osób poszukujących darmowych ofert lub osób o nietypowych oczekiwaniach.
 
Portale dla Polonii
Serwisy dla Polonii

Serwisy dla Polonii:

to portale dla singli poszukujących partnera/ partnerkę Polaka Polki za granicą. Polacy i Polki mieszkające za granicą poszukują pokrewnej duszy z tego samego kręgu kulturowego i mówiacego po polsku.
 
Portale katolickie
Serwisy chrześcijańskie

Serwisy chrześcijańskie 

to portale dla singli poszukujących partnera/ partnerki - praktykującego chrześcijanina - najczęściej katolika. Dominuje tu tematyka religijna. Na portalach dla chrześcijan spotykają się osoby praktykujące aktywnie swoją wiarę i oczekujących wartości chrześcijańskich od partnera.
 
Serwisy społecznościowo - randkowe
Serwisy społecznościowo - randkowe

Serwisy społecznościowo - randkowe

serwisy społecznościowe - randkowe to portale gromadzące osoby na podstawie ich zainteresowań w grupy znajomych. Portale takie często posiadają funkcje komunikowania w grupie i oceniania nawzajem swojej twórczości lub zdjęć. Komunikacja między użytkownikami najczęściej rozwija się przez wewnętrzą pocztę serwisu. Portale społecznościowe skierowane do osób poszukujących nowych znajomości, fanów, z których z czasem niektórzy mogą okazać się kandydatem/kandydatką na partnera.
 
portale dla niepelnosprawnych
serwisy dla niepelnosprawnych
 

Serwisy dla niepełnosprawnych: 

serwisy specjalistyczne dla niepełnosprawnych mają posiadają jedną, wyjątkową funkcję, która wyróżnia je spośród innych portali. Są to niszowe portale skierowane do konkretnej grupy osób z jakimś rodzajem niepełnosprawności.

 
Serwisy płatne
Serwisy płatne

Serwisy płatne

serwisy płatne to te portale, które za korzystanie ze swoich usług pobierają opłatę. Jeśli użytkownik korzystający z danego serwisu musi uiścić opłatę w celu korzystania ze wszystkich lub części usług serwisu (najczęściej jest to usługa umożliwiająca komunikację między użytkownikami), wówczas serwis jest sklasyfikowany jako serwis płatny.
 
Serwisy darmowe
Serwisy darmowe

Serwisy darmowe

portale darmowe to te portale, których właściciele nie pobierają opłat od użytkowników za główne usługi portalu. Osoba korzystająca z usług danego portalu ma pełen dostęp do wszystkich lub przynajmniej do najważniejszych usług serwisu.
2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij