login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Poszukiwania miłości Bezpieczne randki Błędy na randkach Oszustwa internetowe Randki z internetu
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Czytelnia Oszustwa internetowe Randki online - jako ryzyko
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Randki online - jako ryzyko

Bezpłatne serwisy randkowe tworzą pewne "ryzyko randek online", że obiecujący profil randkowy i zachęcający mail mogą czasem kryć za sobą fikcję i rozczarowanie. Jak duże ryzyko niosą zatem ze sobą randki online? Jeśli ludzie  byliby rzeczywiście tak wspaniali jak to wynika z ich profili zamieszczonych na stronach bezpłatne serwisy randkowe, nie mieliby  kłopotów ze znalezieniem partnerów i szybko zniknęliby z rynku singli i randki onlineJeśli jednak zdecydujesz się z pomocą internetu znaleźć partnera to korzystając z naszych porad na pewno nie pożałujesz.

randki online jako ryzyko

Randki online jako ryzyko

Czy wszystko jest kłamstwem?


Czy to prawda, że w Internecie nie ma miejsca na szczerość? Według badań przeprowadzonych przez  matrymonialnych konsultantów 35% kobiet, a nawet 80% mężczyzn korzystających z czatów i portali w Niemczech i Austrii zdecydowało się na umieszczenie mniej lub bardziej fałszywych informacji skierowanych do innej osoby (potencjalnej randki online).  Ważne jest zatem aby w porę zorientować się co jest kłamstwem, a co nie. Najczęściej nie mamy do czynienia z poważnymi deformacjami rzeczywistości ale małymi "ulepszeniami: skorygowanie w dół o wieku i liczby dzieci, poprawa proporcji ciała lub poziomu dochodów. Całkowicie fikcyjne biografie są w renomowanych witrynach - portalach matrymonialnych jak MyDwoje czy eDarling są bardzo rzadkie i zazwyczaj zostają wykryte już  na wczesnym etapie znajomości. Nie zniechęcaj się zatem- w końcu może być tak jak istnieje 
ryzyko randek online, tak samo w barze lub na imprezie możesz spotkać kogoś, kto okaże się oszustem.


Królowie kłamstw

Jak notoryczni mogą być internetowi kłamcy przekonała się Joanna (52) ,która poznała miłość swojego życia - Radka przez bezpłatne serwisy randkowe. "To był związek, na który długo czekałam i byłam przekonana, że moje marzenie o prawdziwej miłości w końcu się spełniło". Asi nie wydało się jednak podejrzane, że od momentu poznania Radek nigdy nie zaprosił jej do swojego domu, a po sześciu tygodniach znajomości coraz częściej bywał zbyt zajęty żeby się z nią spotkać. Nie przeszkadzało to jednak składaniu wzajemnych obietnic i snuciu planów wspólnej podróży dookoła globu. Wszystko wyszło jednak na jaw dnia, kiedy niespodziewany telefon od Asi odebrała mama Radka  z powodu śmierci której odwołał wcześniejsze spotkanie. Jakie jest ryzyko randek online? Jak daleko nieuczciwy partner może się posunąć- nie czekaj żeby się dowiedzieć  jeśli choćby najbardziej subtelne znaki wskazują, że coś jest nie tak nie wahaj się, zaufaj swojemu instynktowi i jeśli nie uda się wyjaśnić wątpliwości po prostu zerwij kontakt i nie umawiaj się więcej na żadne randki online z tą osobą.

Bez romantyzowania

Jeśli pomimo długotrwałego flirtu nigdy nie znalazłaś się  w domu czy mieszkaniu drugiej osoby, może to być sygnał, że Twój "randkowy" znajomy ma coś do ukrycia. Sygnałem może być również unikanie kontaktu w miejscu pracy czy odwlekanie terminu  przedstawienia cię gronie przyjaciół lub rodzinie. Oczywiście nie może to być sygnał jednakowy dla wszystkich przypadków. Czasem uzasadnione jest wytrwać, a po odpowiednim czasie zadać  bezpośrednie pytanie- czy miłość nie powinna być oparta na zaufaniu?

Pamiętajmy, że randkowy „król” kłamstwa  wyraża miłość poprzez wielkie gesty i śmiałe obietnice, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Podstawowa  zasada aby niwelować ryzyko randek online: sprawdź dokładnie wtedy, gdy coś wydaje się zbyt piękne by było prawdziwe i  daj sobie czas na poznanie drugiej osoby w każdej sytuacji. Jeśli coś cię nie pokoi nie decyduj zbyt pochopnie nie zaszkodzi  jeśli pomówisz na ten temat z dobrym przyjacielem.

Złapany - i co wtedy?

 Jeśli tylko kłamstwo wyjdzie na jaw narusza to bez wątpienia "randkowy kodeks zaufania". Są jednak różne kategorie kłamstw i jeśli druga strona już w pierwszej rozmowie telefonicznej wstydliwie przyznaje się być starsza o pięć lat niż to wynika z  profilu internetowy, to jeśli tylko chcesz przebaczyć i śmiać się z tego na pewno nie podważy to zasadniczo fundamentów waszej znajomości. Pragnienie ulepszania rzeczywistość jest bardzo ludzkie, pozostaje jednak pytanie jak dalece można się w tym ulepszaniu posunąć i jak zareaguje na to druga strona... Być może większe znaczenie niż nasze kompleksy i chęć ich ukrycia ma szczerość wobec potencjalnego partnera, dla którego wyjście na jaw kłamstwa może być okolicznością decydującą o zerwaniu kontaktu - warto zatem rozważyć wszystkie za i przeciw przed umieszczeniem kłamliwych informacji w internecie na stronach o kategorii płatne/bezpłatne serwisy randkowe.

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij