login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Poszukiwania miłości Bezpieczne randki Błędy na randkach Oszustwa internetowe Randki z internetu
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Czytelnia Randki z internetu Prawdziwa miłość czy romans?
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Prawdziwa miłość czy romans?

Interesuje Cię prawdziwa miłość czy może przelotny romans? Lubisz randkować i szukasz partnera na spokojnie przez portale randkowe i społecznościowe. Odrzucasz jednak ogłoszenia typu "szukam sponsora". Szukasz miłości, ale nie chcesz od razu deklarować się na stały związek, jak dzieje się to na portalach matrymonialnych. Poszukaj dobrze w Raporcie Kupidyna, tu możesz filtrować ofert np według  celu znajomości. Bez względu jednak, czy korzystasz z portalu randkowego czy matrymonialnego i zacznie ci bardziej zależeć na nowo poznanej osobie może okazać się, że internetowa znajomość nie przerodzi się w nic poważnego.

Prawdziwa miłośc czy romans

Prawdziwa miłośc czy tylko romans

Miej oczy otwarte, gdyż takie symptomy jak: wydłużanie w nieskończoność terminu spotkania,  unikanie pokazywania się z tobą w miejscach publicznych są wskazówką, że twoja nowa "miłość" jest zainteresowana wyłącznie romansem i prawdziwa miłość jej nie w głowie. Dodatkowo bądź czujny, czujna, gdy głównym miejscem, gdzie macie się spotykać jest sieć  i Wasz portal społecznościowy lub randkowy. Możliwe, że jest to znak, iż internetowa znajomość nie znajdzie swojego finału w realnym życiu i nie przerodzi się w udany związek.

Komputer prawdy nie powie

Nie sposób  opracować testu osobowości, który odkryje za pomocą systemu tajnych algorytmów zamiary nowego członka internetowej społeczności randkowiczów (chyba, że ktos wyjątkowo niechlujnie wypełniał test i bezsensowny wynik widać gołym okiem). Czy kandydatów interesuje prawdziwa miłość czy po prostu liczą  na przelotny romans, a może ich myśli krążą wokół hasła "szukam sponsora/ sponsorki" dowiesz się słuchając wyłącznie swojej intuicji. Żaden komputer  na świecie nie może powiedzieć z całkowitą pewnością. Czy jest zatem sposób na odkrycie zamiarów potencjalnego partnera i uniknięcie bolesnych rozczarowań?

Sygnały

Każdy, kogo interesuje wyłącznie zabawa, flirt, krótka przygoda miłosna, przelotny romans zwykle wysyła jasne sygnały. Aby uniknąć nieporozumień powinieneś prawidłowo interpretować otrzymywane znaki. Kto w zakładce "O mnie" podkreśla, że celem znajomości jest jedynie przelotny romans, a nie poważniejsza znajomość, nie może być uznany za poważnego kandydata na partnera dla osoby szukającej stałego związku. Oczywiście po osobistym spotkaniu sprawy mogą w tej mierze przybrać zgoła odmienny charakter, nie ma jednak w tej kwestii reguły, a tego rodzaju informacje należy zazwyczaj brać zupełnie serio.

Pierwszy kontakt

Portale randkowe i społecznościowe ułatwiają pierwszy kontakt. Jednak prawdziwa miłość napotyka przeszkody takie jak zbyt duże oczekiwania i fałszywe założenia. Wymiana kilku wiadomości mailowych często nie wystarcza aby poznać drugą osobę i jej  randkowe intencje. Aby uniknąć nieporozumień, należy dużo ze sobą rozmawiać zanim podejmie się decyzje, których można później żałować. Jeśli mamy podejrzenia co do zamiarów drugiej osoby, wskazane jest, aby przed pierwszym spotkaniem poprosić rozmówce o wyjaśnienie wątpliwości. Często dobrym sposobem na uzyskanie "chłodnej oceny sytuacji" jest konfrontacja znajomych i przyjaciół z sytuacją. Jeśli znajomi dobrze ci życzą, szybko usłyszysz prawdę  o swoim wybrańcu.  Szukajmy zatem miłości w internecie ale bądźmy ostrożni  nie dając uczuciowym uniesieniom zagłuszyć głosu zdrowego rozsądku. A mając poważne intencje, unikajmy profili, na których jest wzmianka typu "szukam sponsora", "przelotny romans", "szukam partnera do miłych spotkań", "szukam miłej koleżanki". Z takich znajomości raczej nic dobrego nie wyniknie.

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij