login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Poszukiwania miłości Bezpieczne randki Błędy na randkach Oszustwa internetowe Randki z internetu
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Czytelnia Poszukiwania miłości Partner skrojony na miarę
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Partner skrojony na miarę

Wymarzony partner i twój związek z nim kończy się zawsze z tego samego powodu? Szukanie partnera przez najpopularniejszy portal randkowy czy biuro matrymonialne oraz dotychczasowe doświadczenie w miłości zwodzą cię tylko na manowce? Może to dlatego, że nie szukasz partnera, który naprawdę do ciebie pasuje, a jedynie projekcji swojej osobowości - niedoścignionego ideału?

partner na miarę

Partner na miarę

Czarnowłosy i barczysty pilot który pragnie mieć 4 dzieci, lekarz o miłej aparycji i zamiłowaniu do muzyki- czy masz już dość wyników poszukiwań które prowadzą jedynie do rozczarowań? Może warto się zastanowić i zdecydować się na szukanie partnera według innych kryteriów?

Partner jak lustro mojego życia

Większość ludzi loguje się na najpopularniejszy portal randkowy czy zwraca się o asystę do biura matrymonialnego i rozpoczyna szukanie partnera, a dokładniej szuka konkretnego typu: "wymarzony partner”,  który jest odwzorowaniem ich samych. Dlaczego? Wydaje się im, że tożsamość zainteresowań czy poglądów zamieszczonych na najpopularniejszym portalu randkowym czy stronie biura matrymonialnego może zapewnić trwałość i sukces związku. Są jednak mężczyźni i kobiety stanowiący ofiary tzw. schematyzowania partnerów , czyli poszukiwania drugiej połowy w oparciu o schemat stanowiący mieszankę doświadczenia i programowania biologicznych reminiscencji inspirowanych katalogiem ideałów podświadomości. Dlatego często analiza sylwetek i charakterów poprzednich partnerów może wskazywać na ciekawe powiązania- np. większość byłych partnerów przypomina nauczycieli z okresu szkoły bądź wyjątkowo przystojnych kuzynów z czasów dzieciństwa. Są to wskazania, które często sprowadzają się jedynie do fizycznej atrakcyjności pomimo, iż wszystkie inne elementy które winien mieć nasz wymarzony partner i które są tak istotne dla budowy realnie udanego związku schodzą w tym schemacie na dalszy plan.

Nie wszystko złoto co się świeci

Pamiętajmy więc, że przy długotrwałych związkach fizyczna atrakcyjność to nie wszystko. Zarejestrowanie się na najpopularniejszym portalu randkowym czy w biurze matrymonialnym to dobry początek. Zanim jednak zdecydujemy się poświęcić czas osobie, w której internetowym profilu nie znajdujemy nic prócz atrakcyjnej fizjonomii może warto zastanowić się nad istotą udanego związku. Fatalne zauroczenia nie bywają z reguły skutkiem pociągających charakterów, a właśnie wyjątkowej fizycznej atrakcyjności dlatego wyboru potencjalnych szukanych partnerów powinniśmy dokonywać w oparciu kryteria, których spełnienie będzie stanowiło gwarancję miłej atmosfery i wzajemnego zrozumienia, co w dłuższej perspektywie jest warunkiem sine qua non udanego związku.

Raport Kupidyna poleca w przypadku osób poszukujących wymarzonego partnera na stałe, nawet na całe życia lub męża, żony, aby kierowały się dopasowanie osobowości partnerów i celów życiowych i preferowanych stylów życia. Takie dopasowanie potencjalnych partnerów oferują portale matrymonialne, których ranking prezentujemy.  

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij