login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Portale matrymonialne Portale randkowe Portale erotyczne Portale specjalistyczne Portale ogłoszeniowe Portale płatne Portale darmowe
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Kategorie
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Wcześniej dałam 4 gwiazdki dla tego portalu, ale teraz kupili mnie swoim "Klubem" :) Nie wiem czy jest to odpowiednio nagłosnione, ale jak masz abonament na 3 miesiące lub więcej, to możesz wybrać sobie jeden z gratisów, które są oferowane przez partnerów mydwoje. I są to coachingi dla singli, speed datingi, porady psychologa, seksuologa, sesje zdjęciowe itp. Mam tylko nadzieję, że jak skończy mi się obecny abonament i wykupię nowy, to będę mogła jeszcze raz skorzystać z jednego prezentu. Teraz chyba wybiorę sobie sesję fotograficzną, koleżanka miała zrobioną taką profesjonalną sesję, jak pokazywała mi te zdjęcia, to ledwo ją poznałam...:p Chyba sprawdzę się jaką fotomodelką mogłabym być;)
kamka 2014-03-02 13:14:56
Hehe, nie sądziłam, że całe walentynki mogę spędzić przed komputerem…:) A że w tym roku byłam sama, koleżanki też jakoś nie miały czasu się spotkać, to pomyślałam, że co mi szkodzi, skorzystam z promocji mydwoje:) Chodziło o to, że w ten dzień, nawet jak nie masz abonamentu, możesz wysłać walentynkę jednej osobie, jeśli odpowie na nią, to bez abonamentu mogę z tą osobą rozmawiać przez 3 miesiące. I upatrzyłam sobie takiego jednego, prawdę powiedziawszy wysłałam rano i zapomniałam o tym w trakcie pracy, bo nawet nie sądziłam, że odpisze. Ale wróciłam do domu i sprawdziłam pocztę na portalu, a tu miła niespodzianka, odpisał:) I tak do 1 w nocy gadaliśmy przez internet, kolejne dni też dość aktywne wirtualnie:) Musimy w końcu umówić się na spotkanie, zobaczę jaki jest naprawdę:) Ale duży plus dla mydwoje za taką promocję! Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś więcej...:)
softis 2014-02-25 20:15:46
Mały błąd w opisie, strona jest bezpłatna - oni nie pobierają opłat. Dodałam u nich 3 darmowe ogłoszenia, i za to wysłali mi za darmo bieliznę z ich sklepu internetowego!!! Świetna promocja. Bez haczyków!!!
Naprawdę polecam, usuwają tatuaże ze zdjęć, zakrywają twarz i to także jest bezpłatne!!!
Monikaxxx 2014-02-08 16:30:05
fajnie jest
kamil1960 2013-12-18 21:06:51
ja nie umiem sie tu poruszac chce znalezc osobe i nie potrafie moze ktos mi pomoze jak mam wejsc w osoby ktore chce znalezc lub obejzec i kto tu jest tak naprawde
slawek1807 2013-11-26 01:12:39

Kategorie portali dla singli

portale matrymonialne
portale matrymonialne

Portale matrymonialne:

są to portale, które mają na celu kojarzenie par za pomocą różnorakich metod doboru od profesjonalnych testów psychologicznych przez mniej złożone testy i psychozabawy aż do wyłacznie sprawdzenia wspólnych życiowych wartości, zainteresowań lub wobec partnera. Portale matrymonialne skierowane są przede wszystkim do osób, które szukają partnera na stałe, unikają przygodnych znajomości i nie szukają przelotnej przygody miłosnej. Raport Kupidyna do tej grupy zaliczył portale, których użytkownicy najczęściej cel znajomości deklarują: stały związek, cel matrymonialny

portale randkowe
portale randkowe

Portale randkowe:

głównym celem portali randkowych jest umożliwienie kontaktu osobom, które przypadły sobie do gustu na podstawie profilu i zdjęcia. Wyboru ofert każdy dokonuje samodzielnie na podstawie wyszukiwarki. Portale znaczenie różnią się jakością i kompletnością ofert oraz zakresem dostępnych kryteriów wyszukiwania. Portale te jednak nie oferują doradztwa ani innej metody automatycznego kojarzenia par  (jak np. test osobowościowy). Portale randkowe skierowane są do ludzi szukających partnera, by wspólnie miło spędzić czas, poflirtować lub zawrzeć przycielską znajomość. Raport Kupidyna do tej grupy zaliczył także niektóre portale, których użytkownicy jako cel znajomości deklarują: seks lub sponsoring.

 
portale erotyczne
portale erotyczne

Portale erotyczne:

portale erotyczne służą osobom, które szukają partnera do intymnych kontaktów. Portale te, podobnie jak portale randkowe i matrymonialne, umożliwiają użytkownikom kontakt. Portale erotyczne różnią się jednak mocno charakterem zamieszczonych zdjęć (często bardzo intymnych) oraz zakresem kryteriów do wyboru partnera, które mocno korespondują z celem zawieranych tu znajomości. Portale erotyczne skierowane są głównie do osób poszukujących nowych przygód erotycznych, sponsorów lub kochanków.

 
portale ogloszeniowe
portale ogloszeniowe

Portale ogłoszeniowe:

portale ogłoszeniowe zawierają ogłoszenia towarzyskie i matrymonialne osób szukających partnera w rożnym celu. Portale ogłoszeniowe najczęściej nie posiadają funkcji wyszukiwania, więc ich wadą jest konieczność czytania wielu ogłoszeń, częstą zaletą zaś, że są to portale najczęściej bezpłatne. Sposób komunikacji między użytkownikami to głównie email lub telefon podany w ogłoszeniu. Portale ogłoszeniowe skierowane są przede wszystkim do osób poszukujących darmowych ofert lub osób o nietypowych oczekiwaniach.

 
portale dla niepelnosprawnych
portale dla niepelnosprawnych

Portale dla niepełnosprawnych:

portale specjalistyczne dla niepełnosprawnych mają posiadają jedną, wyjątkową funkcję, która wyróżnia je spośród innych portali. Są to niszowe portale skierowane do konkretnej grupy osób z jakimś rodzajem niepełnosprawności.

 
portale społecznościowo - randkowe
portale społecznościowo - randkowe

Portale społecznościowe - randkowe:

portale społecznościowe - randkowe to portale gromadzące osoby na podstawie ich zainteresowań w grupy znajomych. Portale takie często posiadają funkcje komunikowania w grupie i oceniania nawzajem swojej twórczości lub zdjęć. Komunikacja między użytkownikami najczęściej rozwija się przez wewnętrzą pocztę serwisu. Portale społecznościowe skierowane do osób poszukujących nowych znajomości, fanów, z których z czasem niektórzy mogą okazać się kandydatem/kandydatką na partnera.

 
portale platne
portale płatne

 Portale dla singli płatne:

portale płatne to te portale, które za korzystanie ze swoich usług pobierają opłatę. Jeśli użytkownik korzystający z danego portalu musi uiścić opłatę w celu korzystania ze wszystkich lub części usług portalu (najczęściej jest to usługa umożliwiająca komunikację między użytkownikami), wówczas portal jest sklasyfikowany jako portal płatny.

 
portale darmowe
portale darmowe

Portale dla singli darmowe:

portale darmowe to te portale, których właściciele nie pobierają opłat od użytkowników za główne usługi portalu. Osoba korzystająca z usług danego portalu ma pełen dostęp do wszystkich lub przynajmniej do najważniejszych usług serwisu. 

2014 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij