login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Spotkania singli Promocje Rynek portali dla singli
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Aktualności
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Aktualności

15. czerwca 2012 wprowadziliśmy do naszego serwisu nową usługę - "Spotkania singli"- wyjazdy, oferty, wydarzenia dla singli. Aktywni single znajdątu informacje o spotkaniach singli, o wczasach dla singli, warsztaty dla singli czy nawet kredyty dla singli. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe, dlatego serdecznie zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń. Jednocześnie zachęcamy do regularnego odwiedzanie zakładki "spotkania singli", ponieważ w każdej chwili możecie znaleźć tam wydarzenie, które akurat Was zainteresuje. 

> Nowa zakładka "Spotkania singli" - 15.06.2012

> Walentynki "inaczej"

Aktualna ocena rynku dla singli

> Sprawdź aktualne promocje dla singli!


12 Kwietnia 2011 ruszyła pierwsza polska porównywarka portali dla singli pod nazwą: „Raport Kupidyna”. Serwis służy internautom - singlom, którzy przez internet poszukują miłości. Raport Kupidyna w fazie testów sprawdził ponad 50 portali dla singli, jednak część z nich nie spełniła wymaganych kryteriów, dlatego na dzień dzisiejszy Raport Kupidyna porównuje 48 portali w 10 kategoriach: matrymonialne, randkowe, erotyczne, dla niepełnosprawnych, dla chrześcijan, dla Polonii, ogłoszeniowe oraz społecznościowo – randkowe, darmowe i płatne. Każdy serwis biorący udział w rankingu został szczegółowo opisany przez Testerów Raportu Kupidyna, którzy zebrali informacje z zakresu dostępnych usług, jakości i liczby ofert, cen, obsługi klienta, bezpieczeństwa użytkowników oraz grafiki i nawigacji serwisu.

 

Korzystając z Raportu Kupidyna mogą Państwo wyszukać odpowiedni dla siebie serwis uwzględniając cel znajomości, wiek użytkowników, dostępne usługi, ceny, jakość i liczbę ofert a nawet metody płatności i poziom bezpieczeńśtwa portalu. Serwis proponuje poszczególne portale, które  są szczegółowo opisane w ramach kategorii, do której należą. Każdy portal należy do dwóch kategorii, tematycznej np: randkowe lub erotyczne oraz cenowej: płatne lub darmowe.

 

Serwisy zostały także porównane w ramach kategorii w szczegółowych rankingach. Każdy z nich posiada indywidualną ocenę według kryteriów rankingu: usługi kojarzenia, jakość i liczba ofert, cennik, BOK, bezpieczeństwo i anonimowość czy wygląd i nawigacja strony. Wyniki serwisów będą kwartalnie aktualizowane. Baza portali będzie także na bieżąco rozbudowywana w miarę pojawiania się na rynku nowych interesujących portali dla singli. Dlatego jeśli znacie Państwo jakieś portale, które powinny znaleźć się na naszej stronie, zachęcamy do kontaktu.

 

Raport Kupidyna jest serwisem społecznościowym. Umożliwia Państwu ocenianie i komentowanie poszczególnych portali. Zapraszamy do udziału w naszej społeczności, głosowania na swój ulubiony serwis, sprawdzenia zwycięzców rankingów portali randkowych, matrymonialnych, erotycznych, ogłoszeniowych i specjalistycznych oraz lektury naszego newslettera z bieżącymi informacjami ze świata singli i randek w sieci (np.: nowości i ciekawostki serwisów, promocje cenowe, imprezy dla singli, nowe funkcje i porady na temat poszukiwania miłości w sieci).

 

Życzymy owocnej „surfowania” po naszym portalu!

 

Zespół Raportu Kupidyna

 

 

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij