login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Spotkania singli Promocje Rynek portali dla singli
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Aktualności Promocje
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Promocje

Wiele Portali proponuje ciekawe promocje, dzięki którym można zdobyć abonament w korzystnej cenie lub zdobyć dodatkowe przywileje. Zapraszamy do lektury aktualnych promocji w portalach dla singli (stan z dnia 30.03.2011).
 Portale randkowe:

DoSerca
DoSerca

 DoSerca

Im dłuższy abonament kupujemy, tym większą liczbę dni "gratis" otrzymujemy. Np. jeśli wykupujemy miesiąc użytkowania konta Premium, dostajemy 10% dni więcej (33 dni użytkowania), ale przy płatności za 12 miesięcy, otrzymujemy dodatkowe 30%, tj. w sumie 468 dni ważności konta Premium. 

 

> Zarejestruj się w tym serwisie

 
elmaz
Elmaz
 - Głosując wysoką oceną 15 razy dla różnych Użytkowników, otrzymasz 1 punkt i prawo do uczestnictwa w losowaniu LG KF700 (Każdy następny punkt daje możliwość ponownego uczestnictwa w losowaniu). 
 - Co dziesiąty Użytkownik który zagłosował wysoką oceną 20 razy jednego dnia, wygrywa „Elmaz Extra” na dwa tygodnie.
 - Każdego dnia masz szansę zostać co dziesiątym i każda usługa „Elmaz Extra”, jaką wygrasz będzie dodawana do okresu aktywacji.
 
Randka
Randka
 - 10,98 (Promocja 15 dni)
 - 9,90zł zamiast 19,00 (Promocja 1 miesiąc)
 - 24,90 zamiast 49,00 (Promocja 3 miesiące)
 - 39,90 zamiast 79,00 (Promocja 6 miesiące)
 - 69,90 zamiast 139,00 (Promocja 12 miesiące)


 
Swatka
Swatka
 - 34,99zł zamiast 69,99 (1 miesiąc)
 - 45,99zł zamiast 94,99 (3 miesiące)
 - 99,99zł zamiast 299,99 (na zawsze)

 
You4me
You4me
 - Abonament Platinium na zawsze za 100zł zamiast 180zł.

 
Sympatia
Sympatia
 - Wykup 30-dniowy abonament dla siebie, drugi podarujesz wybranej osobie ZA DARMO.


 Portale matrymonialne:
 
eDarling
eDarling
 - 70% taniej - 14,90 zamiast 49,90 miesięcznie (za 3 miesiące)
 - 39,90 zamiast 69,90 (za 1 miesiąc)
 - 14,90 zamiast 29,90 miesięcznie (za 6 miesięcy)
 - 9,90 zamiast 19,90 miesięcznie (za 12 miesięcy)

MyDwoje
MyDwoje
-  wykup abonament dla singla w prezencie - otrzymasz dla siebie gratis
- 7 dni gratis za 70 % profilu
- polecaj MyDwoje - gdy osoba, której poleciłeś kupi abonament, ty otrzymasz abonament w prezencie.
 
 


 

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij