login   hasło    
     
Podziel się na:FacebookTwitterWykop
Poszukiwania miłości Bezpieczne randki Błędy na randkach Oszustwa internetowe Randki z internetu
Jesteś tutaj: RaportKupidyna.pl Czytelnia Błędy na randkach Super randka z internetu
Wyszukiwarka
Szukam
kobietymężczyzny
Wiek
od:do:
wyszukiwanie zaawansowane
Ostatnie komentarze
Plusem na pewno jest liczba użytkowników. Chyba jest to najpopularniejszy portal. Wydaje mi się, że jak ktoś chce znaleźć kogoś w internecie, to pierwsze co, myśli o sympatii i tam zakłada konto. Jednak moim zdaniem jest to trochę mylne… Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. Może zbyt mocno powiedziane, ale ja wolę portale sprofilowane na węższe grupy osób. W sensie, jak ktoś szuka poważnego związku, ma portal matrymonialny, jak ktoś szuka kogoś równie wierzącego, ma portal katolicki, ktoś szuka seksu, ma portal erotyczny. A sympatia moim zdaniem łączy wszystkich, jest tak dużo ludzi, że na każdego można trafić, trudno znaleźć tego, kogo się szuka. To moim zdaniem jest trochę minus. Na mydwoje może też jest dużo osób (choć nie tak dużo jak na sympatii), ale przynajmniej można tam szukać tego, kto do nas pasuje, są punkty dopasowania i można po tym szukać, czyli im więcej tych punktów, tym większe prawdopodobieństwo, że się dogadamy. Poza tym portal matrymonialny jest dla osób szukających poważnego związku, czyli wiadomo czego można się spodziewać po osobach, które tam są. Nie wiem, nie przeczę, że sympatia jest dobra, na pewno jest popularna, ale jak dla mnie ważniejsza jest jakość, dlatego jestem na mydwoje i raczej nie zamierzam tego zmieniać...
walinda 2016-05-10 18:43:14
Od dwóch miesięcy jestem na tym portalu i biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi portalami, uważam, że jest to jeden z lepszych portali na rynku, jeśli nie najlepszy. Nie spotkałam się jeszcze z tak odpowiedzialnym podejściem moderatorów, którzy autentycznie pilnują porządku na tym portalu. Na każdą moją wiadomość odpowiadają bardzo szybko, merytorycznie, jak usuwają konto kogoś, z kim rozmawiałam, informują mnie o tym, informują z jakiego powodu usunęli konto i ostrzegają, żebym nie komunikowała się z nim poza portalem, bo facet jest podejrzany. Na żadnym innym portalu czegoś takiego nie spotkałam. Zawsze raczej zdana byłam tylko na siebie, moderacja na innych portalach raczej nie istnieje, kontaktu telefonicznego z reguły nie ma, a na wiadomości nie odpisują. To mnie najbardziej zaskoczyło na tym portalu.

Ale inne rzeczy też są na bardzo wysokim poziomie, jak test dopasowania, czy certyfikat wiarygodności. Jak ktoś zastanawia się na miejscem, gdzie można znaleźć kogoś, z kim można stworzyć związek, to jak najbardziej polecam ten portal.
bloczek 2016-05-05 19:39:05
Obsługa, nawigacja i szata graficzna bez zarzutu. Brakuje aktualnych i "wartościowych" ofert (ogromna ilość martwych lub niewypełnionych profili, które logowały się miesiące albo i lata temu). Jakaś moderacja zawartości i przedłożenie jakości nad ilość by nie zaszkodziły. Poza tym przy "normalnym" abonamencie brak możliwości korespondowania z osobami bez premium ("oczek" i innych tego typu dupereli nie liczę, ponieważ to wg mnie prowadzi donikąd, rozdawania wszystkim swojego maila w pierwszej wiadomości też nie uznaję). A to trochę kiepsko, zwłaszcza, że abonament super tani nie jest. Ogólnie jestem na nie i żałuję wydanych pieniążków :<
ellute 2015-06-12 16:35:43
Bardzo dobry serwis, z ich Klubu korzystałam niedawno, wybrałam poradę psychologa i bardzo mi pomógł.
Poza tym uważam, że to chyba najpoważniejszy portal tego typu.
Chroni użytkowników. Wczoraj dostałam ostrzeżenie przed jakims oszustem, wiec uważam, że to naprawdę rzadkośc w tej branży.
Vercia 2015-05-18 12:30:22
Swatka to fajne miejsce, tylko dla ludzi mądrych, a nie takich powalonych jak niektórzy. Jakie wyłudzanie pieniędzy, bzdura, chcesz to kupujesz premium, nie chcesz nie kupujesz, nikt cię nie zmusza do niczego, to twój wybór, a nie żadne wyłudzanie. Kolega niżej tak pisze, jakby ktoś go zmuszał do czegoś. Po drugie ktoś napisał, że jak kupił premium to już nikt do niego nie pisze, a ciekawe czemu. Dużo jest takich imbecyli, nie dają zdjęcia, nie wiadomo kim są, w opisie pusto, i pisze do kobiety 15 lat młodszej wiadomośc typu ,,to mój nr tel zadzwoń,, i liczy, że jak sto takich wiadomości napisze, to kobiety będą dzwonić dniem i nocą, albo pisać do niego nie wiadomo o czym.Trzeba najpierw pomyśleć. Desperaci którzy nikogo nie poznali właśnie piszą takie negatywne opinie. Człowiek mądry nigdy nie pisałby takich bzdur
stasiak 2015-01-30 15:49:25

Super randka z internetu

Umówiłeś się na randkę z internetu z nieznajomym? Pragniesz, by ła udana? Masz dość niepwodzeń, gdy mówisz do siebie: kolejna randka wpadka. Poniżej przedstawiamy kolejne wskazówki jak się sprawic by randka z internetu byla nie tylko udana ale takze super.

Błędy na pierwszej randce
Błędy na pierwszej randce
  • Słuchaj drugiej osoby, skup się na tym co mówi

Prowadząc rozmowę nie udawaj, że słuchasz, ale naprawdę to rób. Zadawanie tego samego pytanie po raz drugi czy nawet trzeci jest po pierwsze niekulturalne, a po drugie pokazuje, że nie skupiasz się na drugiej osobie, co sprawia złe wrażenie. Aby uratować randkę przed wpadką i zamienić ją w super randkę warto okazać szczere zainreresowanie, zadawać dodatkowe pytania, rozwijające wątek oraz potakiwać na znak zrozumienia, co podkreśla, że skupiasz się na rozmowie.

  • Powiedz też coś o sobie a będziesz miał udaną randkę

Nie zmuszaj drugiej osoby do ciągłego prowadzenia konwersacji. Jest to kolejna rzecz, o której należy pamiętać udając się na randkę z nieznajomym. Bycie dobrym słuchaczem jest istotne, jednak to nie wystarczy. Przeważnie nie powinno być tak, żeby tylko jedna osoba prowadziła konwersację, rozpoczynała nowe tematy, opowiadała różne rzeczy, a rola drugiej osoby sprowadzała się jedynie do potakiwania oraz odpowiadania krótkimi hasłami. Obie strony powinny być zaangażowane w rozmowę, a wtedy oczekiwana super randka może stać się

  • Uważaj na alkohol

Kwestia alkoholu często bywa delikatną sprawą, do której należy podchodzić z należytą ostrożnością. Ludzie mają różne podejście do alkoholu, dlatego najbezpieczniej na pierwszej randce nie pić wcale alkoholu lub w małych ilościach. Dlatego nadużycie alkoholu, gdy chcesz mieć udaną randkę, może skończyć się wręcz odwrotnie - wielką wpadką. Pozostawi niesmak i może odbić się na dalszej znajomości. Oczywiście lampka wina lub szampana czy jedno piwo nikomu nie powinno wyrządzić krzywdy, jednak w tym temacie trzeba zachować umiar.

  • Jeśli palisz, spytaj się czy drugiej osobie to nie przeszkadza

Palenie papierosów jest równie delikatną sprawą co alkohol. Jeśli palisz, to najlepiej na pierwszej randce delikatnie spytaj się czy druga osoba także pali. W przypadku, kiedy odpowiedź brzmi „nie”, warto wstrzymać się z paleniem na ten jeden wieczór, ale jeśli jest to trudne, najlepiej zapytaj się drugiej osoby czy nie będzie jej przeszkadzało, jeśli zapalisz. Po wprowadzeniu zakazu w miejscach publicznych musisz udać się do specjalnego pomieszczenia, gdzie można zapalić, więc tym bardziej może być to krępujące, jeśli swojego partnera trzeba zostawić samego na kilka minut. W przypadku gdy trafisz na osobę, która nie toleruje zapachu papierosów, nawet jeśli wszystko do tej pory szło po naszej myśli, może sprawić, że twoja randka nie będzie udana.

  • Nie unikaj odpowiedzi na pytania

Podczas rozmowy, gdy druga osoba zadaje Ci pytanie, nie unikaj odpowiedzi, jeśli jest to temat, na który Ci niezręcznie rozmawiać, powiedz po prostu, że wolisz zmienić temat. Wykręcanie się od odpowiedzi może zostać źle odebrane, jakbyś chciał/a coś ukryć.

  • Miej swoje zdanie, nie przytakuj w każdym możliwym momencie

Niektórym może się wydawać, że zgodność poglądów oraz takie samo zdanie w danym temacie może podobać się drugiej stronie, zwłaszcza, jeśli wcześniej chodziło się na tematyczne spotkania dla samotnych. Jednak gdy ta osoba nagina swoje poglądy i przytakuje w każdej sytuacji partnerowi, staje się to widoczne po jakimś czasie i negatywnie odbierane. Zawsze trzeba mieć swoje zdanie i w miarę możliwości bronić go, jednak równie istotne jest otwarcie się na cudze poglądy. Rozmowa powinna być wymianą myśli, jeśli spotkają się dwie osoby o różnych światopoglądach, które są otwarte na rozmowę i tolerancyjne, rozmowa może przebiegać w bardzo interesujący sposób, co może pozytywnie wpłynąć na dalszą znajomość.

  • Unikaj wścibskich pytań

Chcesz mieć super randkę? Pochamuj swoją ciekawość. Zadawanie pytań podczas rozmowy jest dobrą metodą prowadzenia konwersacji. W ten sposób można dowiedzieć się czegoś więcej o drugiej osobie, a także dać możliwość wypowiedzenia się. Jednak nie zadawaj zbyt wścibskich pytań, w stylu „jak umarła Twoja babcia” czy „mam nadzieję, że myjesz ręce po wyjściu z toalety?”, ani pytań zbyt intymnych, jak np. „jaką bieliznę lubisz nosić?” czy „ilu partnerów miałeś/aś przede mną?”. Najlepiej skupić się na pytaniach ogólnych, które nie wprowadzą krępującej atmosfery podczas rozmowy.

  • Nie porównuj partnera do swoich „byłych”

Gdy jesteś na pierwsze randce z nowopoznaną osobą lub inaczej nieznajomym unikaj porównań jej ze swoimi byłymi partnerami. Przy zamawianiu kolacji nie wspominaj np., że „widzę, że zamawiasz to samo co mój/moja były/a”. Jest to bardzo krępująca sytuacja dla osoby, która jest porównywana, a więc staraj się na ten czas wyrzucić z pamięci swoje wcześniejsze doświadczenia i skup się jedynie na osobie, z którą właśnie jesteś na pierwszej randce.

  • Nie narzucaj się

Gdy randka dobiega już końca, jeśli masz ochotę na kolejne spotkanie, nie narzucaj się drugiej osobie. Bycie nachalnym jest zawsze źle odbierane. W zamian zaproponuj następną randkę lub poczekaj aż druga strona to zrobi. Jednak pytanie powinno brzmieć bardziej w stylu: „czy miałbyś/ałabyś ochotę no kolejne spotkanie?”, a nie „to jutro widzimy się u mnie!”, ponieważ najprawdopodobniej stracisz szansę na kolejną udaną randkę w danym towarzystwie.

Są to najczęściej popełniane błędy na pierwszych randkach, niby są one oczywiste, każdy gdy to przeczyta, zastanawia się: „hmm, przecież to oczywiste, że ja tak się nie zachowuję na pierwszych randkach!”. Mimo wszystko każdemu z nas zdarza się popełnić jedną z tych gaf. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam jak najczęściej ich unikać, może przed swoją pierwszą randką przeczytacie go i będziecie pamiętać, żeby np. podczas kolacji nie wysyłać sms-a do kolegi/koleżanki z informacją co właśnie zamówiliście. Jeśli uda Wam się uniknąć podstawowych błędów, zauroczycie partnera swoją osobą, może przeżyjecie swoją najlepsze spotkanie, które później będziecie opisywać jako "super randka"?

Powodzenia!

2018 © Partner Network Sp. z o.o.; Wszelkie prawa zastrzeżone drukuj
Serwis RaportKupidyna.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij